O nas

Wymarzyliśmy sobie rodzinne apartamenty, do których teraz Was zapraszamy

Dobrze zaprojektowane wnętrza pozwalają na relaks i wytchnienie w najlepszym towarzystwie. Przestronnym i rodzinnym rozmiarom apartamentów towarzyszy piękna i prosta forma. Apartamenty nad morzem zapewniają wyjątkowy komfort połączony z funkcjonalnością, dzięki czemu czas spędzony w naszych apartamentach będziecie chętnie wspominać. Możecie poczuć tutaj bliskość natury i ciepły, rodzinny klimat, który promieniuje na każdego. Plater74 to miejsce idealne na wczasy z dziećmi nad morzem i spokojne wakacje z rodziną.

Bo my uwielbiamy naszych Gości, szanujemy ich potrzeby oraz oczekiwania, dlatego każdemu oddajemy kawałek naszego domu z dobrą energią w pakiecie.

To miejsce to nasza oaza spokoju – z tarasów roztacza się kojący widok na drzewa, bezkresne łąki, pola i migoczące w oddali wiatraki. Jednocześnie dzieli nas jedynie kilkuminutowy spacer do urokliwej darłowskiej starówki, pełnej lokalnych butików, malutkich sklepików i restauracji oraz Zamku Książąt Pomorskich.

 

 

Dzieci na wakacjach – Jak powstało Plater74?

Postanowiliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe-z jednej strony dające rodzinom pełną niezależność i komfort, z drugiej sprzyjające poznawaniu fajnych ludzi, takich jak Wy; a Wasze dzieci potrafią takie znajomości niezwykle mocno cementować.

Bo to właśnie rodziny z dziećmi przyjeżdżają do nas na wakacje, majówki, odetchnąć wiosenną lub wczesnojesienną morską bryzą, zaczerpnąć dobroczynnego jodu i naładować akumulatory.

Nasze apartamenty to miejsce, gdzie rodzina z dziećmi będzie mogła komfortowo odpocząć, tak byście po powrocie z plaży nie musieli zamykać się w pokoju, dlatego w dużym ogrodzie przygotowaliśmy basen z podgrzewaną wodą, a także całe piętro z infrastrukturą rekreacyjno-wypoczynkową dla małych i dużych. Wakacje z dziećmi nad morzem z basenem? Tak u nas jest to to możliwe. Nie jest to jedyna atrakcja jaką oferują apartamenty Darłowo – Plater74. Więcej o atrakcjach dostępnych w naszym kompleksie wypoczynkowym  znajdziesz TUTAJ.

Kameralnie, wesoło i przyjacielsko – tak tutaj jest i do tego fantastycznego klimatu chcecie wracać.

Formą przyjacielskiego aktu niech będą Wasze wakacje z dziećmi nad morzem, Wasz weekend we dwoje lub po prostu Wasze wspólne nicnierobienie.