Apartamenty nad morzem z dziećmi

19.10.2017

Gdzie warto pojechać

To pytanie zadaje sobie większość rodziców, wybierających się na wczasy z dzieckiem. Szukamy miejsca, w którym komfortowo będziemy mogli wypocząć, a nasze dzieci otrzymać spokojne i bezpieczne miejsce do zabawy. Dzięki znalezieniu odpowiednich warunków, Twoje dzieci zajmą się wesołą zabawą, a Ty chociaż na kilka minut będziesz mógł skupić się na odnalezieniu wewnętrznego spokoju.
Wybierając miejsce na wczasy z małym dzieckiem, zdecyduj się na miejscowość rzadziej odwiedzaną przez turystów. Dzięki temu zapewnisz sobie i swoim dzieciom odpowiednią ilość spokoju i prywatności. Jest to szczególnie ważne w przypadku niemowląt i małych dzieci, które potrzebują przewijania bądź są karmione piersią. W takich sytuacjach matka i dziecko potrzebują prywatności, której zapewnienie jest niemożliwe na ruchliwej plaży.

Spokój i intymność to coś co docenią nie tylko dzieci ale i dorośli

Co również bardzo istotne, cisza i spokój są potrzebne nie tylko w celu zapewnienia prywatności, ale i rozsądnego dawkowania dziecku ilości dostarczanych bodźców. Układ nerwowy takiego malucha, dopiero uczy się przetwarzania sygnałów z otoczenia, dlatego warto zadbać o zapewnienie dziecku atmosfery spokoju i ciszy. Umożliwi to spokojne poznawanie świata bez płaczu i zdenerwowania.
Aby zapewnić sobie odpoczynek od zgiełku dużego miasta, na urlop wybierz mniejszą miejscowość, jak na przykład Darłowo czy Darłówko. W Plater74 zyskasz spokój i ciszę, dobry dostęp do plaży i prywatność, która jest niezbędnym elementem potrzebnym do wypoczynku na wakacjach.


W Plater74 znajdziesz spokój i kameralną atmosferę potrzebną do komfortowego wypoczynku

Wybór mniejszej miejscowości to również zadbanie o bezpieczeństwo naszego dziecka. Kiedy jest już na tyle duże, żeby samodzielnie oddalić się od opiekuna i pójść w swoją stronę, łatwo może zgubić się w tłumie turystów. Dlatego, wyjeżdżając z ciekawskim maluchem, wybierz mniej zatłoczoną plażę, na której będziesz miał swoje dziecko i okoliczne osoby cały czas na oku.

Dlaczego warto wybrać apartament

Decydując się na wczasy nad morzem z dzieckiem, wybierając zakwaterowanie, warto postawić na wygodny apartament. W Plater74 znajdziesz komfortowo wyposażone apartamenty jednopokojowe i dwupokojowe, które zapewnią wygodę i prywatność wszystkim członkom rodziny.


W Plater74 znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do komfortowego życia

Duża ilość miejsca, zapewnia przestrzeń potrzebną do zabawy. Dzięki temu, nawet podczas niepogody, Twoje pociechy mogą swobodnie zająć się sobą, a i dla dorosłych zostaje sporo miejsca. Możecie również skorzystać z dostępnych na terenie budynku atrakcji dla dużych i małych, takich jak bawialnia, sala gier, siłownia czy biblioteka. W Plater74 każdy znajdzie coś dla siebie!


Sala zabaw w Plater74 to doskonałe miejsce do nawiązywania nowych przyjaźni

Dzięki pełnemu wyposażeniu apartamentów, czujesz się tu jak w domu. Potrzebne sprzęty kuchenne, pralnia czy suszarki sprawiają, że swobodnie możesz dbać o dobro wszystkich członków rodziny i sprzyja budowaniu intymnej atmosfery. Wygodnie ugotujesz posiłek dla całej rodziny a dzięki pralni, nie musisz się martwić, że zabraknie Ci czystych ubrań. Możesz wyprać część przed wyjazdem, oszczędzając czas po powrocie do domu.
W naszych apartamentach znajdziesz wiele udogodnień dla dzieci. Posiadamy nie tylko miejsce do zabawy, ale też udogodnienia dla rodziców, takie jak kojce, krzesła do karmienia, wanienki do kąpieli, nocniki i całe mnóstwo gier i zabawek. Dzięki nim wypoczynek Twoich dzieci przebiega bezpiecznie i harmonijnie. Pakując się na wakacje, nie będziesz musiał zabierać ze sobą zbyt wielu sprzętów – wszystko znajdziesz na miejscu.
Apartamenty to również prywatność dla rodziców. Wybierając apartament dwupokojowy, rodzice po ułożeniu dzieci do snu mają swobodę i prywatność, potrzebną do cieszenia się wolnym czasem. Dzięki temu i wygodnym materacom naszych łóżek, wszyscy budzą się rano szczęśliwi i wypoczęci.

Ważne aspekty, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze apartamentu

Zwróć uwagę, w jakiej części miasta znajduje Twój apartament. Czy jest położony obok ruchliwej ulicy czy nocnej dyskoteki? Weź pod uwagę, że dochodzące z ulicy dźwięki miasta, mogą zaburzyć spokojny sen Twojego dziecka. A niewyspane dziecko to marudne dziecko.


Plater74 oferuje komfortowy wypoczynek w spokojnej atmosferze

Wybierając apartament, poświęć chwilę na sprawdzenie jego wyposażenia. Apartamenty przeznaczone dla rodzin z dziećmi, nie powinny posiadać niebezpiecznych sprzętów. Szklane, designerskie przedmioty czy metalowe ostre krawędzie. Lepiej postawić na drewno i być oszczędnym w dobieraniu dodatków. Zwróć również uwagę, czy w pomieszczeniach nie znajdują się trujące rośliny.

Optymalny czas wyjazdu

Planując wyjazd z dzieckiem, weź pod uwagę odpowiednią porę roku. Najwięcej osób planuje je w czasie wakacji letnich, stąd też jeżeli chcesz się wybrać nad morze w tym terminie, spotkasz tam dużą ilość turystów. Rodziny z małymi dziećmi, szukające spokoju, powinny przemyśleć zaplanowanie urlopu późną wiosną lub wczesną jesienią.
Dzięki wyborowi takiej pory roku, unikamy tłumu innych wczasowiczów. Temperatury sprzyjają aktywności i są bezpieczne dla dzieci. Chłodniejsze noce sprzyjają wypoczynkowi. Nikt się nie męczy, nie poparzy słońcem i nie przegrzeje.


Wyjazd na wczasy wczesną jesienią to sposób na uniknięcie tłumu turystów

Jeżeli decydujesz się na urlop w szycie sezonu, pamiętaj żeby odpowiednio wcześnie dokonać rezerwacji. Dzięki naszemu formularzowi na stronie szybko sprawdzisz dostępność apartamentów. Do zobaczenia w Plater74!